
Amphoras Beach Hotel
Sharm El Sheik, Egipat
Opis destinacije
Šarm el Šeik nudi i ono što drugi ne mogu. Na letovanju u ovom gradu uz kupanje u toplom i čistom moru prepunom živopisnih korala, možete sebi priuštiti još i šetnju do istorijskih lokaliteta, uzbudljivi džip safari ili adrenalinsko krstarenje peščanom pustinjom do beduinskih naselja...
Smestio se na jugoistoku Sinaja, 480 kilometara od egipatske prestonica Kaira. Šarm je uistinu fascinacija s garancijom za dobar odmor. Svi hoteli, svako veče imaju organizovan neki mali spektakl za goste najrazličitijih uzrasta. U nekima od njih događaju se i uzbudljive žurke na kojima se, konkretno, gosti kupaju u peni. Ukoliko sebe ne nalazite ni u jednoj od ovih priča, sigurno će vam prijati šetnja u kojoj vam se pruža prilika da obiđete prodavnice, da kupite suvenire i popričate sa ljubaznim prodavcima koji će pokušati da vam prodaju sve što je moguće. Naravno, uz njihove cene.
- Hotel
- Avion
Cenovnik
Opis smeštaja
Lokacija:
Hotel Amphoras Beach, nalazi se na dvadesetak kilometara od međunarodnog aerodroma i desetak kilometara od poznatog centra Naama Bay. U pitanju je veliki hotelski kompleks na površini od čak 110.000 m2.
Plaža:
Gostima je na raspolaganju privatna peščano-šljunkovita plaža sa delovima koje pokriva kamen. Ulaz u vodu je preko pontona.
Hotelski sadržaji:
Bazen od 1000 m2 specifičnog dizajna, sa izdvojenim delom za decu, 5 spoljašnjih bezana, mini akva park, mogućnosti za ronjenje (uz doplatu), odbojku na plaži, stoni tenis, tenis, bilijar (neke od mogućnosti bavljenja navedenim sportovima podležu doplati), glavni restoran, a la carte restoran italijanske kuhinje, snek bar na plaži, bar na plaži, bar kod bazena.
Sobe:
Standardne sobe su namenjene za smeštaj dve do tri osobe ili dvoje odraslih i dvoje dece (treći krevet je pomoćni ili sofa na razvlačenje). Sve sobe imaju klima uređaj, SAT TV, mini-bar, sef, balkon ili terasu. Postoji mogućnost smeštaja za dvoje odraslih i troje dece ili troje odraslih i jedno dete.
Usluga:
All inclusive, obroci se služe po principu švedskog stola.
Kontakt:
www.amphorashotels.com/amphoras
Napomena:
Brojnim uslugama i ambijentom, ovaj veliki kompleks privlači sve ljubitelje opuštajućeg odmora.
Program putovanja
1. DAN
Sastanak putnika na aerodromu „Nikola Tesla“ kod šaltera „Big Blue“ dva sata pre leta; Predviđeno poletanje aviona za Šarm el Šeik u 18.30h - let JU9194 ili JU9196; Dolazak u Šarm el Šeik u 21.50h; Transfer do hotela; Noćenje.
2. – 7.,10.,11. Ili 14. DAN
Boravak na bazi izabrane usluge u izabranom hotelu. Slobodno vreme za fakultativne izlete i individualne aktivnosti po želji putnika. Noćenje.
8.,11.,12. ili 15. DAN
Napuštanje soba prema hotelskim pravilima(do 12h). Slobodno vreme do polaska na aerodrom. Transfer do aerodroma; Predviđen polazak aviona za Beograd u 22.35h - let JU9195 ili JU9197; dolazak u Beograd u 02.10h.
KRAJ PROGRAMA.
Uslovi plaćanja
- Avans od najmanje 30% od ukupne cene aranžmana prilikom prijave, a ostatak najkasnije 15 dana pre polaska na put
- gotovinski
- čekovima građana do 6 mesečnih rata
- ostalim platnim karticama (Master, Visa, Maestro i Dina)
BB
Organizator putovanja: Turistička agencija sa Licencom OTP 121/2021 kategorija licence A. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja organizatora putovanja.
Preporuka
Ovo su ponude koje smo izdvojili za Vas
Letovanje
Izaberite idealnu destinaciju za leto
Adresa
TC Skver, Dimitrija Tucovića 93, 31000 Užice Telefon
031 511 596 Telefon
069 33 411 25 Viber
069 33 411 25 WhatsApp
069 33 411 25 E-Mail
[email protected]
TC Skver, Dimitrija Tucovića 93, 31000 Užice Telefon
031 511 596 Telefon
069 33 411 25 Viber
069 33 411 25 WhatsApp
069 33 411 25 E-Mail
[email protected]
Ponedeljak - petak: 09 - 17h
Subotom od 10h do 15h
NAPOMENA : Sajt je informativnog karaktera. Iako nastojimo da ga redovno ažuriramo, postoji mogućnost različitih informacija od trenutno važećih. Molimo Vas da sve informacije proverite direktno u agenciji putem telefona, e-mail-a ili lično. Hvala na razumevanju.